Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mindig este jön rám a...

Miért mindig este jön rám a pánikroham?

Figyelt kérdés

2 éve tart nálam ez a pánikroham,és már voltam ezmiatt pszichoterápián is de egyáltalán nem segít.Kaptam nyugtatókat de azok sem segítenek.

Hogyan győztem le vagy mit tegyek ellene?Általában esténként olyan roham jön rám hogy nagyon erős szívdobogás és ezmiatt beképzelem hogy lefog állni a szívem.

Míg nappal az agyvérzéstől való félelmem áll fent,ugyanis beképzelem hogy nemtudom felemelni mindkettő kezem,nemtudok beszélni/mosolyogni.

Nagyon fiatal vagyok,egy haláleset óta van ez.

Egy dolog ami segít nekem:a lovak.

Na de viszont nem mindig tudok kimenni a lovakhoz egyéb dolgok miatt de heti 3x-4x kint vagyok lovardában,de ha hazaérek loviból egyből pánikrohamok...

Valami ötlet?:/

Köszönöm előre is és kérlek a negatív kommentekkel hagyjanak


2019. dec. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=U1DyemDmy1E&t=90s


Bár kicsit trágár, nekem nagyon sokat segített. Egyébként nekem szinte teljesen megegyeznek a tüneteim azokkal amiket te leírtál.. Borzalmas.

2019. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh ez a videó tetszik hiszen elmondott mindent.

Köszönöm neked nagyon:)

2019. dec. 26. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyszerű pszichológust próbáltad? Nekem az is rengeteget segített.
2019. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem segített egyáltalán.Ő küldött el engem terápiára mert látta rajtam hogy semmi sem segít
2019. dec. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!