Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt ilyen érzésetek antidepre...

Volt ilyen érzésetek antidepresszáns szedésének kezdetén?

Figyelt kérdés
Olyan érzés, mintha megváltoztak volna az érzelmeitek és szokatlannak érzitek őket.
2019. dec. 27. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatóban nagy eséllyel benne van mellékhatásként. Kitartás és jobbulást! :)
2019. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Brintellix-et szedek, ami elég újnak számít ezért a betegtájékoztató még nem tartalmaz annyi mellékhatást, mint a többi hasonló gyógyszer.
2019. dec. 27. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 17 napja szedem a Brintellixet. Talán most kezd hatni,úgy érzem. Az érzelmeim ettől a gyógyszertől nem változtak. Viszont a Dulseviátol pl. megváltoztak az érzelmeim. Konkrétan eltűntek. Nem éreztem szeretetet,haragot,boldogságot, nem hatott meg semmi. Félelmetes volt,ahogy visszagondolok rá. Mikor ezeket észrevettem magamon,azonnal abbahagytam a szedését. A Brintellixtől szerencsére nem érzem ezt. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok,energikusabb,tisztábban átlátom a dolgokat. Meghatódom,tudok sírni, nevetni. Igaz,hogy magasabb lett a vérnyomásom, de meg mindig talán ez az első ilyen antidepi,ami azt gondolom,hogy jó. Bár számomra kissé zavaró hogy nagyon kévés meg róla az infó.
2020. jan. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit érzel?
2020. jan. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!