Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is volt így meg tudtatok...

Más is volt így meg tudtatok változni?

Figyelt kérdés
24 évesen idegroncs vagyok. Rossz volt az életem gyerek korom óta sok trauma ért. Visszahúzódó vagyok. Parkapcsolatom sem volt, nem is hiszem , hogy lesz senkinek nem kellene egy ilyen ember. Félek a szeretettől, nem szeretem , ha az emberek megakarnak ölelni. Nem tartom magam százasnak mivel nagyon zárkózott vagyok nem szeretek olyan emberek közé menni akiket nem ismerek, munkahelyemen nem beszélgetek. Általában rideg vagyon , de vannak napok amikor érzékeny, olyankor nagyon mélyre tudok kerülni ,ingerlékeny vagyok feltudom magam húzni a legapróbb dolgokon is. Úgy érzem, hogy ennek az életnek mar annyi.
2019. dec. 27. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Magadtól nem fogsz megváltozni, nem is akarsz! Pszichológushoz KELL menni!!! KELL!!!
2019. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!