Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin + Tramadolor + nitromi...

Csutkavagyok kérdése:

Frontin + Tramadolor + nitromint spray ( sürgősségi vernyomas csökkenő) + pohár pia. Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

#vége #élet #semmi dráma
2019. dec. 30. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sürgősségin akarsz kikötni akkor igen.
2019. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Ne úgy képzeld hogy a gyógyszeres halál olyan mint a filmekben hogy csak annyi hogy elalszol és kész vége meghaltál.

Neked szakemberre van szükséged öngyilkosság helyett inkább őt keresd fel.

2019. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Találó nevet választottál magadnak.

A toxikológián örülni fognak neked, de csak magaddal cseszel ki.

2019. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
#2! Olvasd el mégegyszer a kérdés utolsó előtti szavát!
2019. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Majd legfeljebb Zacher Gábor kíván neked boldog új évet.
2019. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit nevezel hatásnak.
2019. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Jó buli lesz, megyek én is!
2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért írtok úgy mint aki már túl élt egy ilyet? Esetleg ti soha nem voltatok annyira padlón hogy senki nincs melettek? Nektek tökéletes az életetek...? Tudjátok milyen lassan 10 éve ugy a karácsony Hogy nincs anyuci, apuci sem testverek sőt egy igaz barát esetleg egy szomszéd aki egy szép szót szól hozzátok.... Ismeretlenül miért ítélkeztek, csufolodtok? Én soha senkinek nem kívánom ezt az érzést, nektek sem pedig idegen létemre meg szóltok
2019. dec. 30. 22:22
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező! Ez itt a gyakorikerdesek.hu, sok jóindulatot ne várj. Mindenesetre akár komolyan gondolod, akár nem, ne csinálj semmi hülyeséget!
2019. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Én személy szerint túléltem egy öngyilkossági kísérletet. Megmentettek! Viszont hidd el tényleg nem olyan mint a filmekben vagy ahogy azt előadják. Szarul fogod érezni magad. Közben is és a toxikológián meg pláne. Keress fel egy szakembert. Próbálj meg barátkozni. Keress hobbit. Vegyél egy kisállatot magadnak aki igenis ott lesz veled. Nyiss, merj nyitni a világ felé.

Hajrá tesó nem adjuk fel hiába is ,élvezni kell az életet! Ha csak keseregsz mi marad? A kesergés...

2019. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!