Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin + Tramadolor + nitromi...

Csutkavagyok kérdése:

Frontin + Tramadolor + nitromint spray ( sürgősségi vernyomas csökkenő) + pohár pia. Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

#vége #élet #semmi dráma
2019. dec. 30. 16:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én nem a fájdalomtól félek, és nem azt gondolom ha sikerülne is olyan lennék mint hófehérke és mint aki csak el aludt, tudom már láttam hogy ha nem is találnak meg valakit hanyasban fetrengve mered meg, csak vért nem szeretnék, nem azért mert félek! Csak úgy ne találjon meg senki hogy vérbe fagyva vergodtem..., volt hobbim énekeltem, de az asztma közbe szólt pár hónapja, probaltam sétálni de a szív nagyobodas kicsit korlátozta, baratkoztam próbáltam el fogadó lenni még is engem beszéltek ki engem bantottak... Ugy erzem én nem tartozom ide, nem tudok masokon taposni hogy feljebb jussak, nem tudok nyalni hogy szeressenek, nem rugók abba aki egyébként is a földön van már, igy nem vagyok életre való.... Nem szanalombol, nem azért mert feltunesre vagyok csak azért hogy szabad legyek, teher az élet... Tudom más haldokló bármit meg tenne érte de én is szívesen oda adnám az éveim de nem én kértem az életet és nem tehetek róla ha gyenge vagyok hozza, és sajnálom hogy sok olyan kérdést láttok ahol ki lettek csufolva... Es azt is hogy többen lehet pont mint én magányosan halnak meg, de ma nekunk holnap nektek, nem kívánom de bárki kerülhet ebbe a helyzetbe.
2019. dec. 31. 01:38
 12/20 Cubalibre76 válasza:
48%
Kedves Kérdező! Nagyon remélem, hogy nem csináltál hülyeséget! Nincs az a padló, amiről ne lehetne felállni! Ha már életet kaptunk, igenis küzdeni kell!
2020. jan. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Kedves Kérdező, itt vagy még? Keress egy pszichológust vagy pszichiátert! Ha szerinted úgyse lehet már rosszabb, miért ne adnál neki egy esélyt, mielőtt bármit teszel? Vagy legalább egy segélyvonalat hívj fel... 116-123
2020. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
de legalább magadon kívül mással nem kell törődnöd. én nem élek ilyen luxusban. vannak normális emberek is amúgy. más is van ilyen helyzetben, aki úgy érzi magát, mint te. sajnos egyébként a halál nem old meg semmit. mert szerintem a reinkarnáció miatt újraszületünk és ugyanott vagyunk, ahol voltunk. de javulni fog a helyzet egyébként szépen lassan. legalábbis én így veszem észre.
2020. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Most sikerült fel oldani a húgom telefonját, hétfő reggel találtunk rá, már nem tudtak az orvosok segíteni.... 😭💔

2020. jan. 11. 22:30
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Egyik sem halálos... A nitromint nem vérnyomáscsökkentő az a cordaflex spray
2020. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
#15 A húgod volt a kérdés kiírója? :O
2020. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Mese habbal ilyen esetben a gyakori kérdések lenne a legutolsó amit néznének... Azért nem kell minden feltűnési viszketekségben szenvedő tini hisztijét bevenni...
2020. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a kétdés még mindig itt van.
2020. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2020. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!