Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Narcisztikus személyiség...

Narcisztikus személyiség zavara van?

Figyelt kérdés

A férjem olyan furcsa. Állandóan dolgozik, itthon agresszív, mindig más a hibás, hol én, hol valamelyik gyerek, hol a szülei.

Az anyját is elhordja minden büdös qrvanak, az apját h.lyenek.

Azt mondja őt utálja az anyja, ezért ő sem szeret senkit csak saját magát.

Most azt találta ki, hogy a munkahelyen meg akarják mérgezni.

Mindenkit csak kihasznál, egy érdek ember. Mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja. Vettünk neki karácsonyra ajándékot, mégis azt mondja rá nem gondol senki.

Meg sem lehet vele beszélni, mert mindig neki van igaza.

Mi baja lehet, szeretnék neki segíteni, de elmar maga mellől mindenkit.

Mit tegyek?


2019. dec. 31. 11:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
65%
Gyere össze egy másik, egy normális paival, ezt meg card le.
2019. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért érdekelne, jogy ez most miért zavar, ha házasság és gyerekszülés előtt nem zavart?
2019. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
És ez több gyerek után, hirtelen csak most lett gond? :)
2019. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pár hónapja megy ez, akkor váltott munkahelyet. Azóta csak a pénz, a pénz.

De az a vicc az egészben, hogy semmit nem akar venni. Leadja az egész fizetését, én kezelem a pénzt. Azt mondja hős lesz, mivel miattunk hal bele a sok munkába.

Én is dolgozok, neki is elég lenne 8 órás munka, de nem, hajthatatlan, teljesen kifordult önmagából.

1-2 napig kedves, utána kezdi a cirkuszt.

2019. dec. 31. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A munkahelyi mérgezéstől való félelem üldözési mánia, ami elmebetegségre utal. Ha régen nem volt ilyen a férjed, pszichiáterre van szüksége. Különben egyre rosszabb lesz az állapota.
2019. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%

Mi az hogy "leadja a pénzt" ?


Külön laktok,ő meg elviszi nálad a fizetését és otthagyja, te meg a saját háztartásodra költöd anélkül hogy ő 1 szenvicset enne belőle?

2019. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Volt hogy az anyósomeknal sem evett, mert szerinte ők is meg akarják mergezni.

Annyit mesélt, hogy az előző munkahelyet, az egyik férfinek tettek potencia növelőt a kávéjaba, és olyan rosszul lett, felment a vérnyomása. A mostani munkahelyet is mesélte neki a kolléganője, hogy régen a főnök asszonynak hashajtóztak a kávéjat.

2019. dec. 31. 12:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, nem tudom hol olvastad hogy külön.
2019. dec. 31. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ennek semmi, de semmi köze nincs a nárcisztikus személyiséghez! Nem tudom, miért akarja minden ostoba ember mindenkire ezt ráhúzni, amikor fogalmuk sincs arrol, erre mi a jellemzö!


Másodszor a férjednek üldözési mániára mutató tünetei vannak, igencsak célszerü lenne szakorvossal beszélni, és minél elöbb kezeltetni, mielött nagyobb bajt csinál!

2019. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy hisztis gyerek. Ennyi. A nárcisztikus teljesen más. A munkahelytől való félelem meg nem üldözési mánia.
2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!