Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is úgy érzi, hogy egy új...

Más is úgy érzi, hogy egy új életet kezdene?

Figyelt kérdés
Ti merre mennétek, mihez kezdenétek? Én szívesen beszélgetnék erről. Érdekelne, kinek, milyen elképzelései vannak, s hogyan próbálna meg kitörni a mostani helyzetéből.

2020. jan. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kár fantázi szintjén megállni, ugyan nincsen olyan restart gomb ami mindent elindítana az elejétől, ennek ellenére szemléletet azt lehet változtatni, evvel pedig sok mindennek ismét neki lehet futni. Van aki 45 évesen kezd bele valamilyen egyetemi tanulmányba mert régebben is érdekelte, de nem volt lehetősége rá vagy más fele ment korábban.


Van aki felborítja az egész eddigi életét és elmegy egy távoli országba akár 60+-osan is. Mindenki a saját életének a kovácsa, hajrá.

2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel szívesen folytatnám az életemet egy olyan testben, aminek a gerince egyenes és nincs benne egy 60 és egy 40 fokos törés... De ezt dobta a gép, ebből kell a lehető legtöbbet kihozni. Rajtam nem fog múlni, csak néha elgondolkodom, hogy mennyivel könnyebb lehet egészségesen (+autoimmun betegség nélkül).
2020. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát....amit az élet folyamatosan tanít napról napra, hogy az elfogadás az első lépcsőfok a változások útján. Ha folyton csak arra figyelünk, hogy mit nem szeretnénk és miért nem jó ami és ahogyan van, akkor a mocsárban egyre mélyebben süppedek. Én tapasztalatból mondom, hogy elfogadni az elfogadhatatlant csupán annyit tesz, hogy megadom magam és nem állok ellen az élet viharainak. Ahogyan ezt teszem, észrevettem, hogy a dolgok, az események kezdenek támogató módon alakulni.
2020. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezni érzem, mert ami most van, az nem vezet sehová. A hogyanon még nem gondolkodtam, per pill túl nagy terhet róna rám.
2020. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!