Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hagyjam ott a tanulmányaimat...

Hagyjam ott a tanulmányaimat a depressziós miatt? Úgy érzem nem bírom folytatni.

Figyelt kérdés
Okj képzésen vagyok jelenleg de úgy érzem nem bírom végig csinálni egyszerűen nem tudok felkelni az ágyból hogy neki álljak tanulni nincs semmi erőm be menni az iskolába gyakorlatra még úgyse folyamatosan szorongok. Járok szakemberhez gyógyszert is szedek már féléve de semmi javulás csak egyre mélyebben vagyok...

2020. jan. 4. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezért léptem ki a suliból 12. félévkor. Aztán még abban az évben beiratkoztam estire (jövő évtől), de azt se bírtam, oda se jártam be.
2020. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne ott hagyni, az még jobban le fog rántani. Tarts ki valahogy, találj motivációt:(
2020. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már nem bírtam a gimit ezért muszáj voltam otthagyni mert már testi jelei is voltak annak, hogyha tovább csinálom tönkremegyek.
2020. jan. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!