Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt pszichológus vagy...

Van itt pszichológus vagy olyan ember aki jól ért a lélek gyógyításához és megpróbálna nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem arra, hogy szakemberhez forduljak. Nagyon fájdalmas lelki problémáim vannak, ezért légyszíves csak akkor írj,ha valóban úgy érzed, hogy tudsz rajtam segíteni,és nem poénból vagy kíváncsiságból. Köszönöm, hogy ezt tiszteletben tartod.
2020. jan. 5. 05:20
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:

A nagyon komoly problémához nagyon komoly erőfeszítés kell, sokszor segítség (terapeuta) kell. Más megoldás nincs.

Mi lenne, ha részletesen leírnád ide a bajodat? Akkor akár megoldást is lehetséges mondani neked. Lehet, hogy a bajod csak nehéz, de nem bonyolult, csak annak látod. A megoldás is lehet egyszerű, de nagyon nehéz.

Ez egy anonim oldal. Írd csak ki, ha 1 oldal hosszú is a bajod.

2020. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
A pszichológusoknak nem is szabad ilyen távgyógyítàsba belemenni.
2020. jan. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
probald kiirni kibeszelni magadbol a gondjaidat,ne legy szegyenlos
2020. jan. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jó ötlet- e ide kiírni, ha instabil lelkiállapotban vagy.

Sokan vannak, akik szívesen segítenek, de még több a lelkisérült, aki még - nagy valószínűséggel- beléd is rúgna.

Ha ezeken a kommenteket nem tudnád túltenni magad, tényleg csak privátba írj.

2020. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek ide kiírni, sok ember csak beléd állna. És ez a fórum privátban sem alkalmas a segítségre, ez egy hosszú folyamat. Többszöri ülést igényelt nálam is pszichiáternél. Bár nem vagyok elégedett, de van tb alapon is pszichológus, lehet te jobbat fognál ki mint én. De még az is többet ér ennél ami itt lehetséges lenne.
2020. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!