Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS mit tehetnék?

SOS mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. röviden foglalom össze mert már kibírhatatlan a helyzet. Másodéves egyetemista vagy épp a vizsgaidőszakban, de valahogy idegileg megint összezuhantam a napokban. Nincs kedvem felkelni,a barátaimat kerülöm,állandóan sírhatnékom van,bűntudatom van,hogy nem tudok semmit sem megcsinálni (józan ésszel tudom,hogy igazából nincs így) állandóan feszült vagyok,és ez kb percenként váltakozik.Már eddig is voltak ilyen bajaim, voltam terapeutánál, de a lényeg,hogy egy ideje nem vagyok,mert még nem találtam újat.Képtelen vagyok mindennek a jó oldalát meglátni,pedig nagyon igyekszem.A nyugtatóm elfogyott,szedtem néha,amikor kellett.Van Cipralexem még,amit az orvos írt fel, de a tudtával abbahagytam, mert asszem nem segített. Átmenetileg nem lehet szedni? Mert azt tudom,hogy 2 hét kell mire beáll,de nem akarok ráállni csak,hogy kihúzzon ebből a mély gödörből mert mintha teljesen megzavarodnék.Nem is tudom mit akarok az életemmel jelenleg.

2020. jan. 5. 20:40
 1/4 gublug ***** válasza:
0%

Nem igyekszel elegge. A helyzet mutatja.

Az erzelmeid csaponganak, mert nem vagy megrendszabalyozva.

Dontsd el, hogy akkor is tanulsz ha nincs kedved. Csinalni kell, s menni fog.


Zard ki az erzelmeket.

2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns nem igazán működik, ha nem szeded huzamosabb ideig. Úgyhogy szerintem felesleges.
2020. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg igyekszem:( Legszivesebben állandóan tanulnék, de az a baj,hogy már a szak sem motivál,nem hiszem,hogy szeretni fogom.És ilyenkor magamat vádolom,hogy de csinálnom kéne,de akkor úgy érzem nem megy és egy ördögi körbe kerülök.Hiába próbálom kontrollálni magam, nem tudok figyelni..
2020. jan. 5. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A Cipralexnek 4 hét kell mire elkezd hatni. Sürgősen keress egy jó pszichiátert.
2020. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!