Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap felfokozott, ideges...

Egész nap felfokozott, ideges vagyok már hetek óta. Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm 3 hete szólt, hogy több hónapos terhes és béküljünk ki. Tudja hogy apa nélkül nőttem fel, így minden nap próbálkozik hatni rám. A szülei is elkezdtek szépen beszélni velem és nyaliznak nekem. Régen lenéztek amíg együtt voltunk, most meg horgászni hív az apja meg munkát ajánlott nekem. 4 hónapja vagyok munkanélküli, emiatt is dobott a csaj. Teljesen felfokozott vagyok emiatt a dolog miatt, a legkisebb dologra is felcsattanok azonnal. Egy általános idegesség is van rajtam, remeg a kezem/lábam egész nap.

Nem tudom mi tévő legyek? Most annyira kedves velem mindenki, hogy elgondolkodtam a kibékülésen. Viszont amikor munkanélküli lettem, akkor nagyon csúnyán beszélt velem az ex. Minden lúzernek elmondott a szomszédok előtt is. Nem akarnám hogy apa nélkül nőjön fel a gyerekem. Nem vagyok jó pasi, így a szakítás óta nem volt semmi senkivel. Pont akkor szántam rá magam, hogy bepróbálkozok egy szimpatikus csajnál amikor megkaptam a “babahírt”.

Keressek fel egy pszichológust vagy mit csináljak? Úgy érzem az egész testem tiltakozik az ellen hogy apa legyek. Elvileg tablettát szedett, de az elmondás szerint egy hasmenéses vírus miatt mehetett el a hatása. Ő sem így tervezte. Az anyja már az esküvővel kapcsolatban irogat nekem ..... idegileg kivagyok.


2020. jan. 6. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos te vagy az apja? Gyanús nekem ez így...
2020. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először én is arra gondoltam, hogy nem te vagy az apja.

Amúgy ne tedd tönkre az életed a csaj miatt.

2020. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válts ki Frontint és szedjél 3*2 mg ot,ez segít és jó megoldás hosszú távra.
2020. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!