Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érdemes küzdeni az életben?

Miért érdemes küzdeni az életben?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan helyzetben vagyok, amitől nem igen lesz rosszabb. Sajnos ott tartok hogy már nem értem miért érné meg nekem küzdeni, még ha jobb is lesz. Magam miatt nem akarom, emellett nincs senkim aki miatt megérné.

A problémámra a megoldás már megvan, de semmi kedvem, és erőm nem maradt hogy elkezdjek küzdeni.



2020. jan. 9. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlókèpp èrzek èn is.


Szerintem meg kène tanulnunk önmagunkat szeretni első lèpèsben ès nem mindig más embertől tenni függővè a boldogságunkat.

2020. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

"A problémámra a megoldás már megvan"


Ugye, ez nem azt jelenti, amitől én félek? Mielőtt bármit is teszel, amit lehet, hogy félúton megbánnám, de már nem lehet visszafordulni belőle, hívj fel valakit, és kérj segítéget.


Az élet maga a küzdés. Hogy megérte-e vagy sem, azt a végén döntheti el az ember. Ha idő előtt kiszállsz, azzal nem oldalsz meg semmit. Kérj segítséget!

2020. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert halott még nagyon sokat lehetsz, élő meg nagyon rövid ideig.


Az akadály nem az úton van, hanem maga az út az.

Dalai Láma

2020. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gublug ***** válasza:
88%

Kuzdeni felesleges. Ha kuzdened kell az eletben akkor valoszinu nem a helyes szabalyok szerint elsz.

Valts nezopontot es lasd ugy a dolgokat ahogy vannak, es ne az eloiteleteiden keresztul.

2020. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megadtad a választ, rosszabb már nem lesz :D Ha már úgyis rossz mi lenne, ha kipróbálnád milyen amikor jobb ennél?
2020. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmiért. Legalábbis én így látom.
2020. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1: Van benne valami, megpróbálom jobban szeretni magam. :)


2: Már próbáltam segítséget kérni a körülöttem lévőktől, csak szartak rám. :/


3: Sajnos ezt már nem egyszer hallottam. :c


4: A lehető legreálisabban próbálom nézni a történéseket, de arra hogy belekezdjek, semmi nem motivál. :(


5: Hiába tudom hogy nem lesz rosszabb, nincs már ami elindítana, hogy jobb legyen minden. :c


6: Hát ez semmit nem segített, de azért köszi...

2020. jan. 9. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
hallgass a lelkiismeretedre és kérj erőt fentről.. a Jósiten megsegít.. hogy legyen erő rá..mond, hogy már olyan rossz, hogy ennél csak jobb lehet már.. legyél pozitív és optimista..
2020. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!