Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha már többször is bántalmazta...

Ha már többször is bántalmaztam magam, erős önutálatot érzek, azonban a való életben egyáltalán nem látszik, érdemes elmennem pszichológushoz, vagy kinövöm? 16L

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
16 evesen mar nem fogsz kinoni magadtol semmit. Erdemes orvoshoz menni. (nem pszichologushoz hanem haziorvoshoz aki majd eliranyita a pszichiatriara)
2016. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt neked kell érezni... hogy mennyire vagy rosszul... ha igen, akkor menj el pszichológushoz!

sok tinilány csinál ilyet, én is csináltam... nem mentem pszichológushoz, csak szenvedtem magamban, nem volt jó megoldás, te inkább menj el :)

2016. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj kicsit a részletekről? Mik a körülményeid? Miért vannak rossz érzéseid magadtól? Ettől a lánytól?
2016. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!