Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek beteges, ha a nap...

Szerintetek beteges, ha a nap 24 órájában egy férfire gondolok, akivel 5 hónapja beszéltem?

Figyelt kérdés
Azóta nem tudom kiverni a fejemből.Azon gondolkodok folyamatosan, hogy kerülhetnék a közelébe. Már teljesen bepörgettem magam. Kutattam, kerestem, nyomoztam utána mert nem találtam. Félek, lebuktam, hogy durván nyonoztam utána. 4 napja megtudtam, hol lehet vele összeakadni, ott is volt, de mikor összenéztünk úgy megrémültem, hogy elsiettem. Nagyon féltem. 35 vagyok pedig, nem tini. Hogyan lehet ezt megoldani, hogy me féljek? Szerintetek ez betegség?
2020. jan. 9. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy valamit megtalálni véltél benne ami hiányzik az életedből. Egészségesnek nem egészséges, de inkább arra knée rájönnöd, hogy mi az ami miatt ez a férfi ilyen fontos lett. 5 hónap telt el valószínűleg a férfi személyiségét kb kitaláltad magadnak ez idő alatt, tehát akit kergetsz valójában nem létezik, cska kivetíted egy valós személyre.
2020. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi az ami miatt fontos lett? Ilyesztően csúnya volt. De rettenetes erős egyéniségnek nézett ki. Komoly volt és olyan csúnya, hogy az elején lemagáztam hogy távol tartsam magamtól. Féltem tőle. De megfogott valami benne nagyon. Belopta magát a szívembe.
2020. jan. 10. 01:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, beteges. Tudjál róla, h te nem a férfi után epekedsz, hanem a fejedben kiépített mítosz, ábránd, elképzelt dolgok után. A férfira csak ráhúztad ezt, mert kapóra jött. Bárki más is jó lett volna a célra. Ezt úgy hívják, h a szerelembe vagy szerelmes, nem az emberbe. Pszichológust kéne felkeresni.
2020. jan. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mit tud tenni egy pszichológus?
2020. jan. 10. 08:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Sgeít, hogy ezt belásd magadnak, segít végigmenni az úton. felmérheti hogy ez mondjuk mentális zavar vagy átmeneti állapot e. Amúgy nem lehet hogy apádat láttad meg benne? Vagy egy olyan apát amilyet szerettél vonla?
2020. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem, egy felnőtt erős bátor és nyugodt

és jószívü férfit láttam meg a tekintetében amit szerettem volna és aki nem fél mint a volt barátom ( meg én sokszor ) a saját árnyékától is. Pedig rettentő csúnya és alacsony is volt. De hosszan a szemébe néztem, aztán elkaptsm a tekuntetem mert megijedtem. Nem tudom mitől, utána szomorúságot és magányt láttam. Mintha belelátnék az érzéseibe. Rémisztő volt.

2020. jan. 10. 21:18
 7/18 A kérdező kommentje:
Mintha hirtelen vizuálisan megjelent volna amit a szemében láttam.
2020. jan. 10. 21:21
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagy beteg, beleszerettél.


Árad a Duna vize, elfolyik a Fekete-tengerbe.

Furcsa egy nyavalya, ha zajlik a szerelem az emberbe.

/:Árad is, zajlik is, fázik is, melege is van tőle.

Ott benn a szíve körül száz fokot mutat a hőmérője.:/


Dörmög az öregapánk, szidja is a bolondos népséget:

Egyszer tán eszére tér, s vége lesz a fura betegségnek.

/:Észre tér, véget ér, elfogy a szerelem az emberből,

Majd, ha a Duna vize visszajön a Fekete-tengerből.:/

2020. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mint ha magamat olvastam volna.

Én is pont ezf csinálom egy férfira gondolok akit már vagy fél éve nem láttam.

A gyönyörü barna szemére és a bársonyos selymes arcára.

2020. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem betegség,viszont ennyit kutakodni utána már beteges,meg felesleges is. Azzal,hogy nyomulsz utána,nemntudod magadhoz láncolni. Én mondjuk ilyen nőktől menekülök,nekem taszító,ha valaki így rámnyomul.
2020. jan. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!