Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás állás interjúk...

Anyádvalaga kérdése:

Szorongás állás interjúk előtt/közben. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Kéréssel fordulok hozzátok ,hogy mitévő legyek.Olyan mértékű szorongásom van,hogy előfordul már-már rendszeres bár az interjúk helyszínére eljutok de van,hogy belegyökerezik a lábam a földben és a negatív gondolatok elöntik a gondolatomat és végül megfutamodok és nem merek bemenni.

Segítségeteket kérek mitévő legyek.



2020. jan. 14. 13:50
 1/2 anonim válasza:

1: A legnehezebbel kezdem: vegyél erőt magadon, kattintsd át az agyad pozitív gondolatokra. Gondolj arra, hogy "Erős vagyok, menni fog, meg tudom csinálni, nincs miért aggódnom, a stressz csak a fejem játéka stb.. Ehhez kell a legtöbb erő és kitartás, de lehetséges, ha keményem próbálod, sőt ha ez megy, egy idő után nem kell aggódnod az interjúk miatt



2: Előtte foglald el magad valamiel ,amit szeretsz, ne hagyj magadnak időt gondolkodni. Lehetőleg minél tovább csináld ezt a valamit, ha tudod, egészen az interjú előttig. Ez gyorsmentségnek jó, de ezt is akarnod kell, nem szabad elveszned közben a negatív dolgokban. Foglald el magad, amíg tudod. Ha kell, vigyél magaddal egy Rubik kockát vagy bármit amit szeretsz és leköt, ezzel az interjú elejéig le tudod kötni az agyad, és nem fog annyira görcsölni



3: Vegyél be valami vény nélkül kapható stresszoldót, hátha.



4: Keresd meg a probléma forrását, amitől ennyire stresszelsz, és azt szűntesd meg. (ez kapcsolódhat az állásinterjúhoz is, de lehet másfajta dolog)



De vigyázz!

Minden felsorolt dolog csak akkor működik, ha igazáűn akarod, kitartasz, és nem hagyod beleengedni magad a negatív mókuskerékbe!

Helyetted nem tudja senki megtenni, így akarnod kell, bármelyiket is választod!


Én azt javaslom, hogy menj végig rajtuk, csinálhatod akár mindet egyszerre.

2020. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz legyen hogy ugyanezzel a problémával küzdök. Ma is ugyanez történt velem. A legrosszabb az egészben hogy az interjúztatók meg is jegyezték nekem és ez teljesen kizökkentett. (Velem még azért nem történt olyan hogy annyira ki legyek hogy bemenni se merjek, de utána tör rám és önt el a stressz szinte mindig)


Tapasztalatból mondom hogy ezek a különféle stresszoldó bogyók nem érnek semmit. A pozitív gondolatok szajkózása bebeszélése is elég közhelyes de lehet kipróbálom majd a tükör előtt legközelebb. Talán egy pszichológus szakember tudhat ezen igazán segíteni, én is fontolgatom hogy felkeresek egyet.

2020. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!