Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes kínoznom magam kétnapo...

Érdemes kínoznom magam kétnapos nyugtatómegvonással (Frontin, fél mg), hogy visszaszerezzem azt a fajta érzést, amit régebben adott?

Figyelt kérdés
Aztán múlt héten kihagytam két napot (bár hármat terveztem), de a második nap estéjén már cefetül voltam, izzadtam, pocsék volt a közerzetem, kilátástalanság, szóval alig vártam a másnap reggelt, hogy végre bevegyem a gyógyszert. Rögtön jobban lettem, de nem tudom, hogy vajon hat e normálisan, mert én nem mindig érzem azt a jobb érzést miután bevettem. Persze rosszul sem vagyok.
2020. jan. 15. 14:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit töröltem a leírásban, azert kezdődik úgy ahogy.
2020. jan. 15. 14:36
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes. Az agynak hetek, de inkább hónapok kellenek, mire kicsit alakul. Akik pl csökkentgetve teszik le, azok is ilyen 3-4 hetenként csökkentenek egy kicsit. 2-3 nap szünet az lópikula. Én 1 éve tettem le, és bár sokat javulta, még mindig vannak elvonási tüneteim.
2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem az a fajta gyógyszer, amit szabad össze-vissza szedni!
2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem kelt az jobb érzést, csak megszűntek a mellékhatások amit saját hülyeségeddel okoztál . "A kezelést nem szabad hirtelen megszakítani, hanem az orvos irányításával fokozatosan kell abbahagyni. A Frontin kezelés megszakításakor elvonási tünetek jelentkezhetnek köztük fejfájás, izomfájdalom, extrém szorongás, feszültség, nyugtalanság, zavartság, ingerlékenység és álmatlanság. Súlyos esetben a következő tünetek jelentkezhetnek: realitásérzék elvesztése, személyiségvesztés, rendkívül érzékeny hallás, zsibbadtság és bizsergő érzés a végtagokban, fokozott érzékenység fényre, zajokra, és a fizikai kontaktusra, hallucináció vagy epilepsziás görcsök megjelenése. Kérjük, értesítse orvosát, ha ezeket a tüneteket észleli.

A kezelés hirtelen felfüggesztése a tünetek kiújulását vagy az állapot rosszabbodását eredményezheti."

2020. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat!


A fokozott ingerlékenység a zajokra az jelentkezett, plusz még némi izomrángás is a combomnál.

2020. jan. 15. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem fokozatosan szedtek le róla, de még úgy is jelentkezett pár mellékhatás.
2020. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az nem lehet, hogy azért nem érzem annyira a hatását, mint eleinte, mert úgymond kitolódhatott a tolerancia-szintem? Vagy attól még hat rám, hogy nem érzem meglőve magam?
2020. jan. 15. 15:15
 8/10 anonim válasza:
43%
Sosem árt pár nap szünet az biztos :) Ezek a csodaszerek olyanok, hogy jóformán minden nap duplázni kéne az adagot ahhoz, hogy ugyanannyira érezd azt a kellemes érzést, amit eleinte adott. Felmerül a kérdés, hogy miért, ha még a heroin se okoz ilyen mértékű hozzászokást ennyire hamar. Direkt így találták ki, hogy rászokjunk?
2020. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM szabad összevissza szedni.
2020. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 hónapnál tovább szeded, akkor 0,25 mg felével lehet csökkenteni az adagot hetente/kéthetene (attól függ, hogy mióta szeded). Amit érzel, az már elvonási tünet, szóval igazából csak le kéne jönnöd róla és nem nyúlni hozzá többet. Én 7 hónapig szedtem, aztán heti 5 edzéssel hetente csökkentve az adagot, mondhatni elvonási tünetek nélkül letettem teljesen.
2020. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!