Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor derül ki hogy sikerült-e...

Mikor derül ki hogy sikerült-e leszoknom (drog)?

Figyelt kérdés
Csak akkor fog kiderülni amikor megkapom az első fizut?

2020. jan. 16. 04:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen drog? Menj elvonóra.
2020. jan. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindig azt használok ami épp van a dealernél. Most viszont egy ideje (2-hónapja) tiszta vagyok. Kb 1 hete pár óra fizikai munkát kellett volna végeznem, és adtak volna érte cuccot (4-mec) amivel belőhettem volna magam. De aztán nem mentem el.. Ez már jó nem? Lényegében bekínáltak cuccal, én meg nemet tudtam mondani. Szerintem már a célegyenesben vagyok...

De honnan lehetne tudni hogy valóban sikerült-e leszoknom?

2020. jan. 16. 04:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, igen. Kitartás, csak így tovább.
2020. jan. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor azt a munkahelyet jelentened kellett volna a rendőrségnek, akár névtelenül is.
2020. jan. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó te félszű. Nem a munkahelyén fizettek volna anyaggal.
2020. jan. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton vagy, de még ne bízd el magadat. Tisztán kell látnod a helyzetedet, jelenleg egy volt drogfogyasztó vagy. Könnyen vissza lehet esni, hiszen valamikor valamilyen okból fogva, vagy valami elől de bele menekültél ebbe. Most is érhetnek és fognak is nehézségek és kisértések jönni. Most már tudod mit akarsz, eddig volt erőd abbahagyni, és nemet mondani. Folytasd azzal, hogy lezárod a kapcsolatot azokkal, akik által beleszocializálódtál ebbe az életvitelbe. Töröld ki a számát a dílernek, azoknak a barátoknak vélt embereknek akik úgy is kínálni fogják neked. Kezdj el épülni, fizikailag erősödni ha szükséges, hogy normális életet élj. Kemény lesz de minden a fejedben dől el, meg tudod csinálni ha vannak céljaid amik motiválni tudnak. Kérj segítséget is, akár családi, akár orvosi, akár olyan csoportoktól akik tudnak és akarnak segíteni. Mert könnyebb ha úgy érzed és elgyengültél, akkor van kihez fordulni, ne szégyelld ezt is meglépni akár. Ha 1 év eltelik tisztán akkor fogod megérezni milyen jó dolog szabadnak lenni, amikor nem a vágyaid irányítanak, hanem kezedbe tudod venni a sorsod. Sok sikert hozzá!
2020. jan. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jó lépés volt. Csak te tudhatod, hogy leszoktál. Ha azt mondod leszoktál és nem is szipuzol többet, akkor megcsináltad.
2020. jan. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A jelenlegi élethelyzetemben sokkal jobban érzem magam tisztán. Úgy hogy nem használok semmit. Mert így átlagosan véve, valóban sokkal jobban érzem magam. Viszont attól hogy egyszer sikerült a jó döntést meghoznom, még csak egy harcot nyertem, nem a háborút... Gyakorlatilag nincs is pénzem anyagozni, és így jóval könnyebb tisztának maradni. Attól félek ha megint elkezdek dolgozni, akkor nehezebb lesz. Egyrészt a munka mellett nem lesz ilyen kiegyensúlyozott életem, másfelől amikor lesz pénzem, onnantól minden nap jól kell döntenem ezen a téren. Mert ki tudja kivel, és mikor fogok találkozni? Hogy egy nap fáradtan nem-e rontom el a dolgokat? Viszont ezeket nem lehet előre tudni. Ez a legjobban idegesítő benne, hogy előre nem lehet bebiztosítani ezeket a dolgokat... Ez egy olyan folyamat amiben folyamatosan jól kell tudni dönteni, különben az ember elbukik. Hát majd kiderül mi lesz, aggódnom is felesleges rajta...

Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 16. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a vesztes aki nem kerül padlóra, hanem az aki nem tud felkelni onnan.
2020. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek magyarázd el, hogyan gondolkozol az életről. Én annak idején ittam. Korán kezdtem, 14-15 évesen, és durván. Volt belőle kórház is, meg sztem maradandóan is károsítottam magam. Nade abbahagytam basszus, és eszembe sincs újrakezdeni! Már vagy 6-8 éve. Az eleje nehéz volt, néha jött, hogy vedeljek, egy korty után nem tudtam megállni a filmszakadásig. De sikerült!

Te egy 1000x veszélyesebb dolgot csinálsz. Mégis mi vitt erre, hány éves vagy? Ne is gondolj rá, költözz el, hagyd el a drogos haverokat..ha nem, elég csúnya véged lesz.

Leírod, mi van/volt a fejedben, mikor belövöd magad?

2020. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!