Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kilépni a magányból?

Hogyan lehet kilépni a magányból?

Figyelt kérdés

Sokszor próbáltam már kitörni ebből az állapotból de valahogy sose sikerült.

Nem tudom mit kéne tegyek. A napok csak unalmas telnek cél nélkül, mintha sose lenne vége, és élem ugyan azt a monoton hétköznapokat egyedül .

(Szórakozóhely kilöve mert nem tudok sokáig tömegbe lenni.)

20/F



2020. jan. 21. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg a horgász hobbit.
2020. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. A korodban én is már magányos voltam és már 30 is elmúltam, szóval nálam ez van több mint 10 éve... Hát sok sikert remélem te nem maradsz így :D
2020. jan. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már évek óta próbálok belőle kijönni, de még nem sikerült, vannak jobb és rosszabb időszakok, de a rossz mindig tovább tart és végül mindig visszaesek emiatt depressziós lettem és orvoshoz kerültem.

Ha szeretsz olvasni, akkor pl könyvtárban is lehet ismerkedni és ott nincsen tömeg, van ismerősöm aki így szerzett barátokat vagy mehetnél valahová önkénteskedni ez legalább feltöltene egy kicsit.

2020. jan. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon meg fogtok lepődni, de a magányból csak úgy lehet kitörni, ha emberek közé mentek. Nem csak húszezer ember közt lehet ismerkedni, sőt.
2020. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elkezdhetnél valamilyen sportot is, ott is lehet ismerkedni

Barátokat és párt is lehet találni


Menj olyan helyekre ahol olyan tevékenységek folynak amiket te szeretsz



Az online közösségeket sem szabad lebecsülni. Anno egy játékban volt egy klánom 3 évig ment. Rengeteget beszélgettünk hasonló. Sokan alapból felnőttek voltak mások szépen lassan felnövőben vannak... Ezt csak azért említem meg mert egy 13 átlagéletkorral rendelkező hely nem alkalmas erre.


Egy értelmes társaság volt amiből sokan mai napig tartják a kapcsolatot és akár élőben is összefutnak egy sörre vagy beszélgetni.



Még egyszer hangsúlyozom csinálj olyat amit szeretsz de csináld közösségben és a gondod gyorsan orvosolja majd magát.


Sok sikert hozzá

2020. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy hobbi nagyon sokat segíthet, amiben más emberekkel kapcsolatba kerülhetsz. Erre nálam nagyon jó példa a kockulás, ahol egyrészt vannak klántalálkozók, másrészt sok rendezvény is van, bár oda inkább ismerőssel érdemes menni, nagyon jó közös program, jó ürügy arra, hogy találkozzatok, beszélgessetek. Vannak facen tematikus csoportok, ezek is néha napján szerveznek találkozókat (pár hónapra járok ilyenekre, nagyon jól sikerültek).

Egyébként én sem szeretem a nagy szórakozóhelyeket, vagy kisebb társasággal találkozok, vagy csak 1-1 baráttal, akikhez a nagyon magányos időm végén kerültem közel, egyáltalán nem probléma vagy kizáró tényező, hogy nem vagy oda a tömegért, ez nem akadályozhat a magány legyőzésében.

2020. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kinyitod az ajtot es a kertkaput
2020. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalon van egy csomó csoport. Valassz az érdeklődési körödnek megfelelőt. Kirándulások is vannak. Ott nincs tömeg csak pár ember akiket megismerhetsz.
2020. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy lehet kilépni belőle ha az emberek elkezdenek keresni. És persze nem hagyják hogy magányos maradj. Ez nem úgy működik hogy na most én nem leszek magányos. A társadalom is ugyanúgy felelős a magányos emberek miatt. Mert ha én megnyílok valakinek és ő nem akar megnyílni nekem attól én még úgyanúgy magányos maradok.
2020. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!