Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex 10 mg -ost írtak fel...

Cipralex 10 mg -ost írtak fel szorongásos depresszióra .6 napja szedem, azóta sokkal rosszabb minden . A tüneteket felerősítette, korábban ébredek, feszült vagyok, stb . Ez csak az elején ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Cipralex,Scippa,Escitil,Depresszió,Szorongás

2020. jan. 22. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, majd elmúlik 4-6 hét után. Szoktak addni a kezdeti időszakra nyugtatót is, pont ezért.
2020. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam mellé nyugtatót is , de így is gáz a helyzet .4 hetet nem tudom ,hogy fogom kibírni.
2020. jan. 22. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzá kell szokni a szervezetnek.

Arra figyelj, hogy azonos időpontokban szedd.

Én ugyanígy voltam a pulzuscsökkentővel, 3 hét alatt állt be a gyógyszer.

De voltam már nyugtatóval is így. Doki nem mondta neked, hogy kb. mennyi idő alatt áll be?

2020. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
nekem is cipralexet írtak fel, pár nap után kidobtam a kukába... életem legjobb döntése volt hogy nem hagytam hogy gyógyszer zombit csináljanak belőlem. 4-6 hétig szarul vagy utána meg majd elhízol meg nem tudsz élni nélküle... szerintem hagyd a francba és keress másik orvost
2020. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
De a saját fejed után ne kezeld magad! Beszélj az orvosoddal, biztosan segít.
2020. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!