Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy pszichiátertől?

Figyelt kérdés
Szóval elmondtam neki, hogy sokszor összehasonlítom magam másokkal, és hogy szoktam is irigyelni embereket, akik boldognak látszanak. Meg elmondtam, hogy volt egy rossz, bántó kapcsolatom is. Erre azt mondta, hogy én nem látok bele mások életébe, és hogy nekem jó életem van. Szerintem ezt azért gondolhatta, mert amúgy jól kiöltöztem.
2020. jan. 24. 09:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Közben meg senki nem tudja, hogy mennyit szomorkodom az emberekkel való kapcsolat sikertelenségein.
2020. jan. 24. 09:20
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Normális. Arra próbál rávezetni, hogy ne mások életével foglalkozz.
2020. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális. Ő nem azért hallgat téged, hogy itélkezzen, hanem hogy terelgessen.
2020. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Az összes ilyen. Mindegyiknek baj van az agyával. Sajnos.
2020. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Javaslom olvasd el Dr.David R.Hawkins Elengedés c. nagyszerű könyvét. Rendbe fogsz jönni ha elolvasod.
2020. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Nekem azt mondta hogy semmi bajom nincs de közben tele vagyok traumákkal,és pedig begyógyszerezhetett volna. Úgy is ez a munkája nem?
2020. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Pszichiáter helyett megpróbálhatsz egy pszichológust is.

Mind a kettőnek megvan a helye és a szerepe, de ha életvezetési problémáid vannak, annak nem csak kémiai okai lehetnek, egy pszichológus meg talán tud irányt mutatni ezekkel kapcsolatban.

Nincs semmi problémám amúgy a pszichiáterekkel, hiszen van amikor a vegyi beavatkozás szükséges, de személy szerint nekem nincs jó tapasztalatom velük. Jobb élményeim vannak a pszichológusokkal, akik a helyzetre adnak megoldást, nem a tünetet kezelik, hanem annak okát. Mivel az én környezetemben a legtöbb embernek akinek gondjai voltak nem eredendően a kémiájuk volt rossz, hanem az élethelyzetük, a múltjuk.

2020. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!