Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális viselkedés?

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Egy fiúval ismerkedem interneten. Még csak 1 hete beszélünk, de már az anyjának is beszélt rólam. Állandóan dicsér, azt írja szép vagyok. Szíveket és szíves puszikat küld. Azt írta hogy szerelmes belém, és szeretne engem boldoggá tenni. Azt mondta hogy a volt barátnőjével szakított, mert őt megcsalta, és hogy általában az történik vele, hogy átverik. Azt állítja hogy egy nap sokszor megnézi a képeimet, és már a telefonjára is leszedte a képeimet, amit beállított háttérképnek, amit képen meg is mutatott. Egyszer vicceltem vele, és erre azt írta hogy leharapja a számat, de utána megírta, hogy csak hülyéskedett. Amikor felhív, és pl. 5 perc után hogy most lerakom, mert dolgom van, akkor azt mondja, hogy biztos csak megakarok tőle szabadulni. 24 évesek vagyunk.
2018. júl. 3. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Társat keresel vagy csak szórakozol?!

Ő társat keres,és az elmondottak alapján agresszivvá válhat,ha te nem gondolod komolyan őt!!!

Telefonszámot hülyeség volt kiadnod 😕

Netikett szerint se illik.

Te tudod mihez akarsz vele kezdeni

2018. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem szabadulnál tőle, de úgyis hiába próbálunk meg lebeszélni róla.
2018. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!