Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs életkedvem?

Miért nincs életkedvem?

Figyelt kérdés
Nincs semmi életkedvem, semmihez sincs kedvem, már dolgozni se, pedig eddig szívesen dolgoztam és szerettem csinálni, most meg élni sincs kedvem, mivel úgy látom nincs értelme az életemnek. Mivel nem nézek jól ki ezért barátnőt se tudok szerezni, ami nagyon hiányzik. Semmihez sincs kedvem és nem látom, hogy lenne bármi értelme is az életemnek.
2020. jan. 28. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Páran azt hiszik, panaszkodok, úgyhogy már inkább nem beszélek erről senkinek, pedig amúgy nem panaszkodásnak szánom, nem vagyok szomorú, nem sírok a sarokban, nem érzem úgy hogy minden rossz lenne, nincs komoly bajom, egyszerűen értelmetlennek látom az életet, ez egy megállapítás, de valamiért teljesen kiborítja az embereket.
2020. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!