Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnaposságra Valeriana...

Másnaposságra Valeriana mennyire káros?

Figyelt kérdés

Sajnos ha iszom, másnap nagyon szorongok és rossz a hangulatom. Nincs emlékezetkiesésem (az inkább 20-21 éves koromban volt jellemző, már 25 vagyok és okosabban iszom), így tudom, hogy nem műveltem semmi gáz dolgot, de valamiért mégis kellemetlenül érzem magam.


Ez általában 2 hetente történik, körülbelül ilyen gyakorisággal járok bulizni. Most vasárnap kipróbáltam, hogy bevettem 3x1 valerianat masnaposan, és gyakorlatilag megszűnt a szorongás, nagyon jó kis produktív napom volt, még dolgozni is tudtam előre.


Ha nem vagyok másnapos sosincs szükségsem sem valerianara, sem másra. Gáz, ha kéthetente használok Valerianat másnaposságra, vagy ennyi belefér?



2020. jan. 28. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Belefér.
2020. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!