Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt elmondhatja a pszichológus...

Ezt elmondhatja a pszichológus a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje éheztetem magam, nagyon durva fogyókúrát szeretnék csinálni. Biztos vagyok benne, hogy lesz idő, amikor már semmit nem akarok enni. Ha ez kiderül a pszichológusnál, el fogja mondani a szüleimnek?
2020. febr. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A szüleid észre fogják venni, legkésőbb akkor, amikor nem tudsz bemenni az iskolába, vagy rosszul leszel, és elvisz a mentő!
2020. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

remeljuk sikeres lesz a kezeles es megjon az eszed, es akkor

majd nem akarsz ilyen baromsagot csinalni

2020. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Na akkor leírom röviden... Biztos le fog peregni, de ha egy kicsi megmarad belőle, már az is jó. Tudod mit meg nem tennék azért, hogy tudjak enni??!!! Közel 4.éve nem tudok szilárd ételt enni, nem jöttek még rá, mi okozza. Néha a pépes is nehezen megy és a folyadék. Pszihologushoz is járok, de nem pszichés ok miatt van. Nagyon erős refluxom is van, talán az váltott ki valami zavart. Naponta imádkozom, hogy végre tudjak enni, mindent megadnék érte! A legnagyobb vágyam! Én elhiszem pszichés gond miatt van Neked, de gondolj bele, ekkora butaságot csinálni nem szabad!!! Hallgass a pszihologusra, egyél. Ne csináld ki a szervezeted!!!! Ha van túlsúlyod és azért csinálod, létezik torna, plusz ésszerű keretek közti fogyókúra. Ne akard teljesen az életedet végleg tönkre tenni!
2020. febr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, elmondhatja abban az esetben, ha veszélyezteti az egészséged.
2020. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!