Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni eki miatt,...

Nem tudok aludni eki miatt, van valami megoldás?

Figyelt kérdés
3 hete ekiztem azóta mindig megébredek magamtól, max 4-5 órákat tudok aludni és előtte nagy alvó voltam napi 9-10 órákat simán átaludtam. Gyógyteákat iszok de nyugtatot nem szeretnék szedni mert probáltam és nem alszok jobban tőle. Mennyi ideig tart vagy egyáltalán fogok-e annyit aludni mint régen?

2020. febr. 4. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Neurológia, mivel az idegrendszerre fejti ki hatását, és az pedig a neurológus szakterülete.


Amúgy az év kérdése eddig szerintem, kíváncsi vagyok, hogy viszontlátjuk-e valamilyen rádiós reggeli műsor összeállításban, válogatásban. :DDDDd!!

2020. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az az "eki"???
2020. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Extasy beceneve amúgy erre még nem gondoltam a neurológián tényleg tudnának segíteni? Mert néha olyan érzésem van mintha ez nem a valóság lenne hanem csak álmodnék persze tudatában vagyok hogy ez az csak az érzésem nem olyan
2020. febr. 4. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudna, de az is lehet, hogy rossz az életviteled, nem fáradsz ki, stb. Testmozgás + egészséges ételek + minőségi alvás.
2020. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindennap futok és probálok viszonylag egészségesen élni de folytonos kimerültség sajnos így is megvan, ezért sajnos olyan durva fizikai dolgot nem tudok csinálni
2020. febr. 4. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hete szedted, nincs az a brutál drog, aminek ilyen hosszú a hatása. Kristály metemfetamin se tart 2-3 napnál tovább.
2020. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy az idegrendszerem nem bírta és kikészült?
2020. febr. 4. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sose szedtem ilyen szarokat de énis nagyon rosszul alszok egy ideje.
2020. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így jár aki kábszizik...
2020. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
indica
2022. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!