Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, csendes, bár ha olyanok vesznek körül akikkel szorossabb a viszonyom akkor tudok elég sokat beszélni.

Nem sok barátom van kb. Három, és pár ismerős akikkel általában jól eldumálok. Mindíg mondják ,hogy milyen szuper vagyok így meg úgy, én még se érzem ezt. Az a maniám ,hogy senkinek se vagyok fontos és selejtes vagyok. Pedig a tanulmányi átlagom is jó (4,5).

A tanulás a másik problémám, egyszerűen nem megy, nem tudok leülni és tanulni, képtelen vagyok koncentrálni.

Új emberekkel is nehézkesen ismerkedem meg, olyankor általában csak csendben vagyok és ha beszélünk akkor se nezek a szemükbe.

Utálom az autókat, sötét utcákat, mindíg aggódok ,hogy valami baj fog érni.

A hangulatom gyakran változik, van hogy naponta többször is.



2020. febr. 5. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha vannak barátaid, nekik akkor csak fontos vagy... Selejtes meg rosszabb átlaggal se lennél. Ekkora önbizalomhiánnyal lehet pszichológushoz kéne fordulni.

A koncentrációs zavar meg lehet orvosi, vagy lelki probléma, szakembertől kell megkérdezni.

Az meg, hogy csendes alkat vagy, nem feltétlen baj. :)

2020. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!