Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyre vinni kell...

Tündérhegyre vinni kell ezeket (lent)?

Figyelt kérdés

evőeszköz (kés lehet-e közte?)

tányér, bögre (porcelán lehet-e, vagy csak műanyag?)

pszichiátriai gyógyszereim

WC papír

kézmosó szappan


Illetve kávét inni hogyan szoktak ott az emberek?


Beköltözést követő napon ki lehet menni a boltba?



2020. febr. 6. 12:14
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,de az biztos,hogy büfébe,boltba nem mehetsz ki egy ideig.
2020. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd föl őket, vagy kérdezd meg e-mailben. Válaszolni fognak. 2 éve még volt Wc papír, de azóta ki tudja. Kávé automata van, de elnyelte a pénzt, úgyhogy én vinnék instantot. Gyógyszered vigyed, de ők döntik el, hogy ott mit kell szedned. Boltba nem mehetsz ki asszem 1 hétig.
2020. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nálad ott nem lehet semmilyen gyógyszer, még fájdalomcsillapító sem, mindent le kell adni. Én például több, mint 10 éve szedtem altatót, amikor odamentem, és simán megvonták. Elég rosszul is lettem az elvonástól, 6 nap után távoznom kellett, elküldtek az addiktológiára. De ez már egy másik történet...
2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Evőeszköz lehet nálad. Nálam kés is volt, senki nem nézi át a cuccaid.

Vihetsz tányért is, bögrét is.

Gyógyszereidet le kell adni.

WC papírt, szappant mindenképp vigyél.

Kávét mindenki magának csinálta.

Beköltözést követően két hétig nem mehetsz sehova, utána kimehetsz a boltba, de csak engedéllyel.

2020. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is elküldtek. Nem olyan jó hely, mint ahogy sokan gondolják azok közül, akik még nem jártak ott.
2020. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem anno sokat segített igaz azóta eltelt jópár év és jelenleg sokkal szarabbul vagyok mint mikor anno bementem.
2020. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De kávét hogyan? Van kávéfőző őrölt kávénak? Vagy főzőlap kotyogós kávéfőzőhöz? Vagy mikró instant kávéhoz?

Nagyon fsza, h pont első 2 hétben nem lehet kimenni... :'(

Igen, olvasni róla jót-rosszat, hát majd kiderül, rám milyen hatással lesz, 1 próbát megér. Nekem orvos javasolta.

2020. febr. 7. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy másoknak is. Kicsit nagyok az igényeid. Kórházba sem lehet semmit bevinni. Ez a hely pedig olyan mint egy szálloda.
2020. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Épp arról szól a kérdés, hogy mit kell bevinni, te eszes...
2020. febr. 7. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te eszes van szád kérdezd meg, hívd fel őket! Nem leszel hosszú életű ott sem ezzel a hozzáállással. Ha beszélni sem tudsz akkor tényleg nagy a baj. De majd kapsz gyógyszereket.
2020. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!