Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rólatok tudják a munkahelyen...

Rólatok tudják a munkahelyen hogy depressziósok vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyire hat ki a munkátokra ez a betegség?
2020. febr. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudják.

Nem mondtam senkinek, gyógyszert sem veszek be munkában .

Nem kell, hogy 1-2 buta primitív ember errol pletykáljon. Lehet aki jobb ember ismerő az 1 2 dologból rajon, de sosem volt ilyen szóba nálunk munkában.

Meg amúgy is letagadnam.

2020. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem hogy a munkahelyen, de még itthon sem tudom magamról hogy az vagyok. Jól titkolom.
2020. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rossz időszakom ami miatt komoly kezelésre szorultam emiatt eleve ki is estem a munkából 2 hónapra, de akkor eleve nem is tudtam magamba tartani a dolgot kb minden ismerősöm tudta hogy mi a bajom, segítettek, ennyi.

Jelenleg is az vagyok, de sokkal jobban mint régen. Tudom kezelni, gyógyszert nem szedek mert jobb nem lesz tőle, viszont magamat sem mérgezem feleslegesen. Próbálok olyan tevékenységeket végezni munkán kívül amik elvonják a figyelmem a depresszióról és eddig ez a módszer bevált.

Munkahelyemen meg nincs időm depressziósnak lenni, a munkám kegyetlenül lefoglal, és ez a jó.

2020. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok depressziós, de ez nem a munkahelyi ismerősökre tartozik, a hüvelygombád, a hasmenésed sem osztod meg velük
2020. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!