Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másokra is erős hatással van...

Másokra is erős hatással van a munkahelyen szenvedés? Mit lehet tenni, ha én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően unalmas, monoton munkát végzek. Néha-nég9ha érdekesebb, amikor valami problémát meg kell (kísérelni) oldani, de olyankor nem partnerek a többiek, magadra hagynak, káosz van, később mégse jó úgy...

A nap 80%-ban gép által is elvégezhető feladatokat csinálunk.

Sokat kell emberekkel kommunikálni, ez se való nekem, mint kiderült.

Korábbi munkahelyemen adatokat másolgattam.


Lényegében bent egész nap rosszul vagyok. Munkaidőn kívül igyekszem nem gondolni rá, de ha mégis eszembe jut, nyilván jön a rosszkedv.


Van erre megoldás?


2019. júl. 12. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálod megtalálni hivatásodat és más munkát keresni, váltani.

Nagyon kiábrándítóak lehetnek a sikertelenségek és amikor kiderül, hogy valami mégsem jó úgy, ahogy megcsináltad.

2019. júl. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, ez extra munkáknál van így.


Az alapmunkánál nincs így, cserében azt kb végezhetné robot is.

2019. júl. 12. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A munkák 70%-a ilyen. Csak nem merik gépesíteni, mert akkor az több millió munkanélküli.
2019. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!