Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrének van esély a...

Skizofrének van esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Mér elég súlyos szinten vagyok. Nincs kedvem semmihez, se dolgozni se semmihez, egyszerűen csak fekszem. Eddig semmilyen gyóygszer se használt és egyre csak rosszabb. Mi lehet a megoldás?
2020. febr. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a skizofréniád?
2020. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Diagnosztizálták nálad ezt a betegséget? Mert amiket leírsz, azok nem ennek a tünetei. Egyébként a skizofrénia a tudomány mai állása szerint nem gyógyítható.
2020. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
diagnosztizálták sajnos
2020. febr. 12. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A paranoid skizo produkál ilyen tüneteket. Nos, nekem sógorom van diagnosztizálva ezzel. Nagyon sok ideig járkált orvoshoz, kapott gyógyszereket, nem segítettek. Nem adta fel, addig járt különböző szakemberekhez amíg végül talált valakit akinek sikerült a gyógyszer adagot beállitani. Tünetmentes úgymond, rendszeres gyógyszer szedés mellett.


Azt is mondták, az etkezesre és a sportra mellette figyelni kell. Nem tudom milyen összefüggés van, de amióta odafigyel az egészséges etkezesre és a rendszeres sportra, azóta sokkal jobban néz ki, jobban érzi magát.


Gyógyítani nem lehet, de kordában lehet tartani.


Ne add fel, keress egy normális orvost.

2020. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem gyógyítható, de jó eséllyel szinten tartható. Gondolom a gyógyszereidnek sok a mellékhatása, az is elnyomhat. Az a fontos, h szedd rendszeresen a gyógyszereid, h megelőzd a subokat, mert ugye minden egyes sub lényeges állapotromlást okoz.

Muszáj erősnek lenned, h ne hagyd el magad!

Sok erőt és kitartást!

2020. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszert már nem szedem, mert csak szarul vagyok tőle
2020. febr. 12. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen csak isteni csoda gyógyíthat meg, teljesen függetlenül bárki akaratától.
2020. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy a nyakára jársz az orvosodnak, vagy pedig leváltod. Az ima nem fog használni, ha Isten nem akarja.
2020. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sose voltak betegek, csak megbélyegzettek.
2021. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!