Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depressziónak nevezhető?

Ez már depressziónak nevezhető?

Figyelt kérdés
Mindennap öngyilkossági gondolataim vannak,kedvtelen vagyok,aludni sem bírok és nem érzek semmit vagy csak szomorúságot.Nem bírok rajzolni se,pedig imádom.Mindenben sikertelennek érzem magam,egy nagy nullának.Beszélgetni sem bírok már,mert azon stresszelek,hogy mit mondjak.Ez körülbelül másfél éve tart,de néha persze csak úgy jól érzem magam 1-2 napig,de aztán minden megint a fájdalomról szól. 16/L

2020. febr. 14. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak a depressziónak vannak ilyen tünetei

De valami mentális betegséged van, menj el a háziorvosodhoz, beszélj vele és kérj pszichiátriára beutalót!

2020. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz így megmondani, lehet, hogy csak a kamaszkor, de lehet, hogy depresszió. Beszélj a szüleiddel, vigyenek orvoshoz.
2020. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sz/r a kedved akkor írj.Sokat.Vagy menj olyan helyekre ahol még nem voltál.Nem kell csinálnod semmit csak sétálj és nézelődj.
2020. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Személyes tapasztalat, amikor úgy érezzük már nem megy.. akkor őszintén mondjuk el magunkban, hogy nem megy, nem tudom.. segítség


és akkor valahogy Isten fentről megtartott a kétségbe eséstől és valahogy mindig túl éltem és túl tettem magamat ezeken a helyzeteken .. amíg jobb nem lett a szitu..

A remény az erős nagyon..

2020. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Esetleg tudtok valami nyugtató teát/nyugtatót ajánlani?
2020. febr. 17. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendszeres sport és magnézium nyugtató hatású

De megoldás sz irvosi kezelés lesz

2020. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a levendula jo erre, lazito hatasu. erdemes alvas elott meginni, mert elegge almos lehetsz tole. vagy levendulas furdot veszel, en kiprobaltam, nagyon jol esett.
2020. febr. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!