Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult gyógyszerfüggők!...

Gyógyult gyógyszerfüggők! Hova mentetek terápiára? Budapesten lakok, de fogalmam sincs merre kéne indulnom. Hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés
Aki tud segíteni, az kérem írjon. Félek hogy teljesen elhatalmasodik rajtam és már nem fog segíteni, csak a halál.
2020. febr. 16. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szedsz és mennyit? Budapesten a Nyírő Gyula Kórház addiktológiai osztálya foglalkozik ilyesmivel, ott érdeklődj.
2020. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvost kérdezd meg, továbbküld pszichiáterhez, vagy kórházba addiktológiára. Én gyógyult vagyok, magamtól jöttem le. A titok, hogy csak nagyon lassan szabad csökkenteni, kb 1 év alatt juss el a nullához. A többi már "csak" akaraterő, kitartás, és türelem kérdése.
2020. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legnagyobb baromságot azért ne mondjuk ki.

Felejtsd a Nyírőt Nagy Isvánnal és Petke Zsoltal az élen!Ők ketten betegebbek mint a függők és hatalmas a nárcizmusuk!

Ott nem jössz rendbe de te döntesz!

Menj Intaházára,teljesen fel fogsz épülni.

Jó döntést! Szerintem az életet válaszd!

2020. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Intaházát már néztem de bekerülni kb lehetetlen a kis létszám miatt.
2020. febr. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!