Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetin 20mg tapasztalatok?

Rexetin 20mg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kaptam a 20mg-os rexetint, holnap kezdem szedni. Napi 1 tablettát.

Viszont nagyon rossz mellékhatásokról olvastam. Írnátok róla valamit? Nektek hogy hatott? Köszi!


2020. febr. 17. 13:07
 1/1 anonim válasza:

Szia, 6 éve szedem most teszem le. Én már jó ideje 10mg-ot szedet, tehát egy felet. Első alkalommal mikor elkezdtem az volt az orvosom kérése, hogy próbáljam ki, hogy hat rám, valakit pörget és valakit leszedál, én utóbbi voltam ezért esténként vettem be.

Pánikbeteg vagyok. Ad biztonságérzetet, ha szeded és elhiszed, hogy segít de most, le akarom tenni, szenvedek mint a kutya. Nemrég egy orvos azt mondta nincs az a gyógyszer ami megtudja ezt gyógyítani csak én saját magam, azt javasolta sportolják és próbáljak pozitívabban gondolkozdni.Elsősorban azért hagyom abba mert elmondta egy kutatás kimutatta a rexetin szedése a leendő gyermekeknék szívbetegséget okozhat, én szeretnék még szülni így hát belevágtam a leszokásba.

2020. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!