Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondolkodom azon, hogy elmegye...

Gondolkodom azon, hogy elmegyek egy pszihológushoz. Jó tapasztalatok? Vagy tapasztalatok úgy alapból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben egyre rosszabbul és rosszabbul érzem magam... lelkileg. Úgy érzem az erő ami késztetne arra, hogy menjek előre valahogy elhalványul.

Az egyetem ahová járok rendelkezik úgymond pszihológiai "rendelővel", ahová bárki bemehet akinek problémája van...


Csak valahogy tartok az egésztől. Nem vagyok valami jó az emberekkel. Másik pedig hogy nem akarok poklot csinálni a mindennapjaimból. Mert ahogy ismerem a körülöttem levőket csak megint az lenne, hogy ki lennék gúnyolva azért mert nem érzem magam jól lelkileg - elég ironikus.


Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2020. jan. 22. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol van az az egyetem? Vannak tapasztalataim, de nem írom le, csak privátban.
2020. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem egy probat meger. en is hasonlo vagyok, nem szeretek emberekkel beszelni, nem szeretek az elb*szott lelki vilagomrol beszelni, megis raszedtem magam, hogy elmenjek erre az egyetemi tanacsadasra (szte egyebkent). sok haszna nem volt, mert eleg nehezen ment nekem ez az egesz, de a tanacsado tag teljesen megerto volt es ha 10 percen at csendben akartam ulni, akkor 10 percig csendben ultunk, nem b*szogatott. a vilagot nem valtottuk meg, de arra jo volt, hogy kicsit hozzaszokjak a dologhoz, hogy bizony kenytelen leszek beszelni a nyomoromrol, igy legalabb el tudtam takarodni valamivel kesobb egy pszichiaterhez. probald ki, ha nem tetszik akkor hagyd egy ideig es kesobb ujra raprobalhatsz.

egyebkent ha ilyentol kell tartanod a kornyezetedben akkor egyertelmuen rossz helyen vagy. szarul lenni nem bun, meg eleg szenvedes, aki ezen gunyolodni kepes azzal nagyon baj van, mint veled, akarmi is a problemad. meg nem is kell masokat beavatni, maximum a megerto embereket.

de tenyleg probalj ra, hatha segit, sok sikert es jobbulast c:

2020. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!