Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok egy elmebeteg,...

Miért vagyok egy elmebeteg, hülye? Meg akarok halni, nem lenne kár értem, az egész világ számára egy kis senki vagyok.

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell lenned senkinek sem szinte mindenki egy senki. Nem feltétele a nornális életnek, hogy valaki legyél.
2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Csak te tudsz változtatni a saját életeden. Kezdj el valamit csinálni amit szeretsz.
2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csináltam, amíg elkurtam az egész életem, hagytam hogy mások tönkre tegyék. Ezért épp elég volt mindenkiből, a világból és minden egyébből.
2020. febr. 17. 18:50
 4/20 A kérdező kommentje:
Fájdalmas halált kívánok magamnak. Hülye vagyok, mert másokra hlgattam, az helyett hogy magamra és azokra akik támogattak azokra hallgattam volna.
2020. febr. 17. 18:53
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer majd befejezed az önsajnáltatást hidd el. De amíg csak ezt csináélod semmi nem változik. Vannak 40 évesek akik ekkor kezdik el az egyetemet. Másokat hibáztatni könnyű mi, meg öngyikosnak lenni, de tenni valamit a jobbért nehéz ugye?
2020. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre mit mondani.

Nézz meg néhány youtube vlogot rákbetegekről, ha jól tudsz angolul.

Szívszorító.

Amíg egészséged van, mindened van.

Ha nincs, akkor lehet, de ha beteg vagy, mit sem ér bármilyen siker.

Ha egészséges vagy, óriási vagyonod van.

Pont.

Erről nem is vitatkoznék, az unokatestvérem meghalt rákban nemrég, okos volt, sikeres, fiatal, szép.

Mindent odaadott volna az ÉLETÉRT, és mi is az ő életéért.

Addig örülj, amíg nem vagy beteg, és nem fáj.

Amúgy fordulj pszichiáterhez, ennyi a legjobb tanácsom.

2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Voltak ellenségeim, és volt konkurenciám is, ők tették tönkre az egészet. Mindenem tönkre ment, az egész életem. Meg akarok halni, gyűlölöm a kis szemét, hülye, naív, senkiházi, kis pofámat.
2020. febr. 17. 19:10
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Minket sem érdekelsz itt elmondom. Kezdj már valamit magaddal, mert így tényleg semmi hasznod a bolygón, csak fogyasztod az energia forrásainkat.
2020. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt a f@@zságot tudja ajánlani. Az életem semmit sem ér nincs senki rokono, mert mindenki meghalt akire számíthatok, nincs senkim, nincs sikerem, nincs ló@@zom sem.
2020. febr. 17. 19:13
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Ne akarj meghalni, te hülye!!!

Ne kívánj fájdalmat!

Tudod te, hogy ami fáj, az hogy fáj???

Költözz el az "ellenségeidtől" messzire, csinálj valami mást, vagy ne csinálj semmi extrát, te dolgod.

Ez nem egy nagy dráma, ami veled van.

2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!