Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúk lányok, érzi magát...

Fiúk lányok, érzi magát rajtam kívül még egyedül valai?

Figyelt kérdés
miért? , mitől lennétek a legboldogabbak? meséljetek...?

2020. febr. 23. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én. A szüleim leszarnak, a barátom szintén, az se érdekelné ha szakítanék vele, barátaim nem igazán vannak, akik vannak azokkal is nagyon ritkán találkozok. Melóhelyen meg szintén csak a baszogatás megy. Attól lennék a legboldogabb ha el tudnék végre költözni itthonról és legalább a barátom törődne velem. 19L
2020. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül érzem magam, pedig most is vannak körülöttem. Mitől lennék a legboldogabb..? Néha attól, ha valakit nyakon szúrhatnék egy késsel majd végignézném ahogy elvérzik és meghal. Néha attól, ha ezt magammal tenném meg. Olykor jó minden és elvagyok, máskor fel tudnám vágni az ereimet és megfulladni a véremben. Oka: ismeretlen. Nem hiába járok pszichiáterhez, hátha így majd többet tudok és nem leszek akkora nagy teher a környezetem és magam számára. Összefolyik az álom és az ébrenlét sokszor, mintha kezdenék megőrülni. Senkinek sem kívánom.19l


És kérdező te miért érzed magad egyedül?

2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb mint az előttem válaszoló.

Nincsenek barátaim, a szüleim soha semmiben nem támogattak + segítettek (nem anyagi segítségre gondolok). Az mindenképp segítene, ha lennének ismerőseim/barátaim. Nem vagyok egy nagy dumás csaj sajnos.

2020. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan azért mert valóban egyedül vagyok. Szó szerint semmilyen emberi kapcsolatom nincs.

Oka a személyiségfejlődési zavar. Nem tudok beilleszkedni a normális/átlag /menő emberek közé.

Jelenleg az van a fejembe hogy attól lennék boldog ha valakivel együtt lehetnék aki elfogad és akivel közösen élvezhetnénk az életet.

2020. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megkérdeztem tőletek, mert érdekelt. és örülök hogy "normális" válaszokat kaptam. sajnálatos dolgok ezek nagyonis
2020. febr. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!