Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiaternel voltam es...

Pszichiaternel voltam es feltett egy kerdest, amire nem akartam valaszolni es vagy 5x megkerdezte, miert erölteti ha en nem akarok valaszolni valamire?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Mert szerinte fontos lenne a kezelés miatt!?!?!?!?
2020. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem kötelező meggyógyulni.
2020. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kerdezte, hogy kiknel jartam eddig, en meg mondtam, hogy pszichologusnal, meg pszichiaternel. Erre ö, hogy hogy hivjak öket. Most miert kell a nevüket elmondanom? Az mennyiben befolyasolja a gyogyulasomat, hogy lecsekkolja kinel jartam?
2020. febr. 23. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Akkor azt mondod, hogy nem szeretnél válaszolni. Jogod van hozzá!

Tőlem is kérdezett a pszichiáter asszisztense olyanokat, amitől majdnem kettéállt a szemem.

Mondtam, hogy ez nekem már sok, és hagyjuk ezeket a kérdéseket.Különben is csak gyógyszert akartam íratni, és semmivel nem segítette volna a "gyógyulásomat". Nehogy már 15 évnyi kezelés után rohamosan gyógyulni kezdenék ezektől a túl intim kérdésektől. Megsértődött egy kissé az asszisztens ugyan, de leszarom, amúgy se vokt soha szimpatikus. Nyilván plussz bevételt remélt, mint pszichiátriai analízis címen a tb-től. Érdekes ezután beírt találomra valami egészen más anamnézist még plusszban. Pszichiáter meg nagyon ritkán van nálunk, és gyakran csak nagyjából átnézi és aláírja az asszisztens által írtakat.

2020. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!