Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bajban vagyok! Kétszer àlltam...

Bajban vagyok! Kétszer àlltam le a benzoròl és megint rààlltam?

Figyelt kérdés

1 évet voltam bent tavaly rehabon és sikerült 8 mg frontinttòl megszabadulnom.

3 hònapot itthon voltam és ez idõ alatt újra elkezdtem szedni és nagy hatàst nem is érzek.

Napi 7,5 mg-ot szedek megint mert teljesen kiujultak a tüneteim.

Velaxint,lamolepet,kventiaxot kapok,amitõl màr el sem àlmosodom el,pedig kitûnõen hatott.

Mit gondoltok,a rivotriltòl jobban lennék?mert végülis a szorongàsbòl van minden problémàm és lehet hogy nekem nem frontin valò?

Volt olyan a rehabon hogy xanax sr 1 mg ot kaptam napi 2-szer,jòl voltam és elvették.

Nagyon bànt hogy mikor ürül ki a frontin,persze elég hamar, màr megint vehetem be...A segìtõ gyògyszerek nem hatnak azért érzek szorongàst és kìvànom a frontint?

Szégyellem de mit kéne mondanom a doktornõnek?csüt.ön megyek.Visszaestem,mi jön most mert én nem fekszem be újra,van rehab munkàm,ellàtàsom,lakàsom.Csak õ az én gyògyszereimbe nem akar belenyúlni.

Menjek sétàlni,sportoljak,foglaljame magam,persze ezt mind csinàlom.Legutòbb 4*0,25 mg frontinnal engedett haza zàròval és ki is ìrta a 100 db-os 0,25-ös darabot,ezzel segìtett visszaszokni?Arra is gondoltam hogy eddig a rehabra jàrtam ìratni de ott kéne hagyni?Mit tennétek?


2020. febr. 24. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Szeretném még hozzàtenni,hogy a kventiaxot azért kapom,hogy kivàltsa vele a frontint,ràadàsul 400 mg este belõle. De a nyugtatòt ugyanúgy igényli a szervezetem mert rosszul vagyok tõle. Kialakult àlmatlansàg is.

Ma este vettem be 3,75 mg frontint és 400 mg kventiaxot és màr semmit nem érzek!

2020. febr. 24. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, én megértelek, mert érint is a dolog, de azzal, hogy már sokadszorra teszed fel ezt a kérdést, semmi nem fog megoldódni.
2020. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm:-(
2020. febr. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!