Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek hozzám hasonlóan...

Akiknek hozzám hasonlóan összeomlott az élete, hogy törődtek bele az élethosszig tartó szenvedésbe?

Figyelt kérdés
30 F
2020. febr. 25. 16:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem törődtem bele.
2020. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Honnan kéne tudnom, hogy a saját életem hasonló-e a tiedhez?
2020. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem kell hasonlónak lennie. Ha úgy érzed, összeomlott az életed, egy hajóban evezünk (illetve pont, hogy már abbahagytuk az evezést...).
2020. febr. 25. 16:37
 4/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, akkor történt amikor másodszor rákos lettem. Észrevétlen jött a "beletörődés"... már nem akartam semmit elérni csak túlélni.
2020. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4-es: sajnálom! Remélem azért tudsz szép emlékekbe kapaszkodni!
2020. febr. 25. 16:53
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Pont az a lényeg, hogy nem törődtem bele, így most jól vagyok. Ha beletörődtem volna, akkor meg halott lennék.
2020. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a tippmixpro miatt ment tönkre az életem, mert eleinte jó mókának tűnt, hogy játszom, nyertem is 3 millát, de aztán a dupláját veszítettem és ez akkora törést okozott bennem, hogy mai napig szívok emiatt a hülye játék miatt, leragadtam egy xar helyen, az életem kilátástalanná vált olyan szinten, hogy napról napra (f)élek, pedig ha nem játszom el a pénzem, akkor lehet, hogy rákos lennék, mert azzal foglalkoznék, szóval, lehet, hogy minden élethelyzet védelem, hogy elkerüljük az igazi bajt. Amúgy ha körbenéznél a világon, már annak is örülnél, hogy kapsz rendesen levegőt, szóval a lényeg, hogy más szögből kell nézni a dolgokat és nem úgy,hogy összeomlott az életed, mert tárgyakat, székeket lehet pótolni, de ágyat, elismerést meg nem. Na jó, a vége kicsit abszrudra sikerült, de ez majd feldob:


[link]


Esküszöm ebben a filmben benne van minden!

2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Úgy, hogy beletörődtem, hogy nekem ez jutott. Évekig erőlködtem hogy jobb legyen, semmi eredménnyel. Nem érdemes erőlködni, van amit nem tudunk befolyásolni. Majd egy másik életben jobb lesz.


26n

2020. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Seggítsünk?
2020. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
"Kelj fel, és járj!" Rajtad múlik!
2020. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!