Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett valaki Lyrica nevű...

Szedett valaki Lyrica nevű gyógyszert avagy más néven, ami pregabalin hatóanyagú?

Figyelt kérdés

Pregamid nevű gyógyszert írt fel a pszichiáter Scippa mellé szorongás ellen. 2x 150 mg-t. Az interneten és a betegtájékoztatóba elég durva melléhatásokat írnak. (Szédülés, szívritmuszavarok, különböző szívet érintő problémák, kettős látás, homályos látás, elesés veszély, fogászati problémák, hízás stb..)

Az lenne a kérdésem ,hogy aki szedett ilyen hatóanyagú(pregabalin) gyógyszert, annak okozott-e bármi mellékhatást? 32/F



#szorongás #prabegin #pregamid
2020. febr. 29. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedtem, de meglep, hogy szorongás ellen adta. Nem jellemző. Én neuropátiás fájdalomra kaptam, sajnos erős hajlamom van a székrekedésre, ezt súlyosbította. Más mellékhatása nem volt és még ezen is csodálkozott a neurológus.
2020. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 150 mg egyszerre bevéve egyensúlyzavart okoz. Ennyi csak estére jó. Nappal 2x75 mg-ot szedek. Látásom homályosabb, kicsit álmosít. Este ez előnyös.
2022. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!