Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem túl sok mindent...

Úgy érzem túl sok mindent nyomtam már el magamban?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem teljesen felemészt minden egyes ilyen elnyomott dolog magamban. De nem tudok mit tenni úgy érzem.

Anyukám nagyon kiakadna. A lejobb barátnőim fél vállról veszik, és elviccelik az egészet amolyan "úgyis túl éled módon". A pszichológus csak mégjobban a padlóra tett. Ma voltam az első alkalommal de rosszabbul érzem magam most mint előtte. Teljesen reménytelen vagyok és már nem tudom kihez forduljak. Többször volt hogy azon is elgondolkodtam hogy milyen lenne ha már nem lennék. És nagyon félek attól, hogy mi lesz ha eljutok addig a szintig amíg nem csak gondolkodom ezen! Ha valaki tud akármit, ami csak egy picit is segíthet nagyon megköszönném!


2020. márc. 6. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


szerinted mi segítene most neked? Talán már az is segíthet, ha kiírod magadból a problémáidat.

2020. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Mi a problémád, mit nyomsz el? Értem én, gondok, érzelmek, stb, de ennyiből lehetetlen kitalálni, hogy pontosan mi az...


Másrészt, nem hívnám legjobb barátnőnek azt, aki elméletben a legjobban ismer, mégis vállat von a komoly problémám felett, hogy úgyis túlélem, max addig átmegy rajtam egy csorda feeling belülről.


Ha gondolod, írj, én válaszolok, de a lelki gondokra biztos megoldást, megoldó szavakat nem ígérek.


18/l

2020. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!