Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor rám szólnak hogy csak mereven bámulok magam elé. De percekig, és én észre sem veszem. Még tavaly, beszélgettem egy kedves barátommal, és percekig csak néztem magam elé mereven. Úgy tértem magamhoz, hogy odajött és rám szólt határozottan. Diagnosztizálva vagyok pszihózisos mániás depressziós elmezavarral. Kérem a bunkó és troll emberek mellőzzék a mondandójukat. Köszönöm! 26/N

2020. márc. 11. 21:55
1 2
 1/12 gublug ***** válasza:
Ha tudod mi a diagnózisod, akkor miért nem kérdezted meg az orvost vagy aki diagnosztizált, hogy miért van ez?
2020. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha diagnosztizálta a pszichiáter akkor gyógyszert is írt fel. Gondolom azt mondta szedni kell.
2020. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gublug ***** válasza:

2-es: az ő kérdése ez:

Miért lett ő pszihózisos mániás depressziós elmezavaros.


Nem a gyógyszert kérdi.

2020. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Értem én! De ő nem érti önmagát! :D
2020. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

MOST! felejtsd el a pszichiátert, az csak gyógyszerekkel töm és tönkreteszi az életedet. Ha nem képzelsz magad elé tigrist vagy medvét, akkor felejtsd el az egészet, mert csak még mélyebbre jutsz.


A világ legnagyobb patkányai a pszichiáterek, akik olyanok, mint a legális drogdílerek, de utóbbiakban is több az empátia. A pszichiáterek a szakirodalomra hivatkoznak, ha meghalsz vagy maradandó károsodást szenvedsz.


Tényleg emiatt tennéd tönkre az életedet, hogy elbambultál egy beszélgetés során? Rengeteg értékes embert láttam tönkremenni pszichiáter patkányok miatt.

2020. márc. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a segítséget. A gyógyszeremet kórházilag állították be, amikor bent voltam. Őszintén szólva bizonytalan vagyok a gyógyszerrel szemben.
2020. márc. 12. 07:49
 7/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek azért nem mert ha el mondom miket tapasztalok vagy ő úgy látja hogy az állapotom szerinte nem megfelelő akkor felírt még gyógyszereket amit én nem szeretnék, mert mindegyiktől eddig nagyon rosszul voltam. Szóval ezért e
2020. márc. 12. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, akkor ne szedd be. Egész pontosan miket tapasztalsz? Mitől lett pszichózisos a diagnózis? Miket mondtál a pszichiáternek?


Illetve van-e melletted valaki, szülő, rokon, ismerős, barát, akivel meg tudnád beszélni ezt a problémádat és gyógyszerek nélkül kijönni belőle?


Miket írtak fel, miket szedtél eddig?

2020. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a kórházban állították fel a diagnózist. Hosszas meg figyelés után. Erős skizofrénia gyanújával kerültem be, de végül pszihózist állapítottak meg.
2020. márc. 15. 17:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy mások befolyásolják a gondolataimat mások irányítják őket, azok nem az én gondolataim. Parancsolgattak nekem, csúnya dolgokat mondanak. Teljesen ki voltam
2020. márc. 15. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!