Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt mind okozhatja szorongás?

Ezt mind okozhatja szorongás?

Figyelt kérdés

2 napig zsibbadt a jobb kezemen a mutatoujjam, az elmúlt, mostnaban gyenge vagyok és ami nagyon megijesztett, hogy tegnap este vörös volt a szemem és homalyosan láttam. Panikrohamom lett ettől, de nagyon kialvatlan is voltam. Semmit nem aludtam az azelőtti este es ez másnap este jött elő. Aludtam 12 órát és most megint mintha homalyosan latnek. Mintha egy fátyol lenne a szememen de nem vészes. Viszont halalfelelmem van, hogy mi van ha valami keringési probléma és meghalok, vagy megvakulok. Nem éreztem ezt egész nap, csak mikor el kellett mennem otthonról. Kicsit könnyezik is a szemem, mert szerintem most meg már tul sokat aludtam. Erős szorongás és pánikbetegség okozhat ilyet?

A homályos látás akkor jött elő amikor néztem egy képet és homályos volt, de maga a kép volt az, viszont azt hittem én látok úgy, eszembejutott a tegnap este és totsl bepanikoltam...

20 éves lány vagyok.


2020. márc. 14. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de ezektől még nem kell pánikolni. Amikor majd kívülről, 3 méterről kezded magad látni, akkor ráérsz megijedni. Bár attól sem kell, az agy még ilyen trükköket is tud. Én ettől az élménytől konkrétan összefostam a bokámat, de a doki megnyutatott, h ez is belefér még bőven.
2020. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanácsolnám az ortopédiát, vagy egy ismert jó csontkovácsot.
2020. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!