Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne veszítsem el a...

Hogyan ne veszítsem el a kontrollt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, dühkezelési problémákkal küzdök. A történetet röviden leírom. Iskolában, és utána is az a tipikus kicsit nagyobb darab, magának való, zárkózott, csúfolt kölök voltam. Aztán 20 évesen külföldre keveredtem dolgozni, itt találkoztam a barátnőmmel és kilábaltam ebből a dologból. Viszont most, 22 évesen ismét változás történt. Egyre nehezebb megtartóztatni magam, ha dühbe jövök. Már odáig is fajult hogy összetörtem egy-két dolgot. Igazából pontosan olyan vagyok mint az apám. De nem akarok olyan lenni, már aludni se tudok rendesen.

2020. márc. 17. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Talan pszichotrening v. agykontroll segithet. Erdemes lenne tudni tobbet a taplalkozasodrol.
2020. márc. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Most csak online. És önkontroll, tudatosság. Kivel van bajod és mi? Mennyire fontos az a dolog? Az apádra ne mutogass, ez már te vagy.
2020. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!