Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a falásrohamok...

Mit tegyek a falásrohamok ellen? Miért vesztettem el a kontrollt?

Figyelt kérdés
Anorexiában szenvedek nagyjából 2,5 éve. Kb 1 hónapja falásrohamok törnek rám, amikor teljesen elvesztem a kontrollt, ami a korábbiakban megvolt és túleszem magam.Lassan fél éve gyógyuló félben vagyok, de mivel nagyon mélyen benne voltam/vagyok a betegségben, még messze vagyok a céltól. Szerintetek ez mitől lehet, és mennyire normális? Voltak valakinek hasonló tapasztalatai? Lehet, hogy annyira ki van éheuve a szervezetem, hogy már a kontrollt is elvesztettem?

2017. dec. 5. 00:38
 1/2 Kedves_ ***** válasza:
Igen. Vitaminokat is szednek kellene,hogy jó legyen a közérzeted, valamint próbálj meg táplálóbb egészsègesebb ételeket enni, apránként,mindig picit többet. Ha a szervezeted nem kapja meg a megfelelő tápanyagot, felborul minden. Azért lehetsz esetleg rosszul,ingerlékenyebb,feszültebb,hányinger,szédülés,fáradtabb és kimerültebb. Persze igyál sok folyadékot!
2017. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laurta válasza:
Szia, tudom nehéz belőle kigyógyulni. Hidd el, hogy minden jó lesz.Biztos nagyon szép vagy úgy ahogy vagy, nem kell fogynod/éheztetned magad azért mert kicsit erősebb vagy.Egyél bármit amit szeretnél és ha tényleg vékony szeretnél lenni akkor sportolj.Hidd el menni fog a gyógyulás :)
2017. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!