Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha figyelmetlen...

Mit tegyek, ha figyelmetlen és életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon figyelmetlen vagyok, és bajok vannak a koncentrációmmal is. Rendre megkapom hogy 'használd az eszed' így arra jutottam hogy nem tudok logikusan sem gondolkozni.. Semmit nem csinálok jól, ezért (és még sok másért) önbizalom hiányos vagyok, és ezért félek is ha rámbíznak valamit, mert tuti elrontom valahol.. Mit kéne tennem hogy javuljon a koncentrációm és tudjak logikusabban gondolkodni? Nem hiszem hogy a rejtvény fejtegetés segíthet. Úgy gondolom, talán az élethez vagyok buta, igaz fiatal vagyok, de velem vannak a gondok biztos. Mit tehetnék?
2020. márc. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Legyel tanar! Azert mert nem tudod, meg tanithatod. :)
2020. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van munkám. Csak mindig mikor leb.sznak, visszahallom kismilliószor a fejemben és nehéz hogy nagyrészt én teszem magam padlóra, ahonnan ha felvakartam magam megint elrontok valamit. Ezért vagyok kiváncsi kinek mi válik be figyelmetlenségre.Mert nem tudom mit tehetnék..
2020. márc. 20. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számold, hogy mennyi dolgot cseszel el naponta … kvázi versenyeztesd magad. Orulj ha gyozol, unnepelj ha csucsot javítasz! :) Lesz sikerelmenyed es nem fogsz bankodni ha elcseszel valamit.


Amúgy meg ne foglalkozz senkivel, csak mosolyogj. Szerintem tok idegesito, ha valaki csak mosolyog, tehat tedd azt :) Nézd meg a Bilincs es mosoly cimu regi filmet es erteni fogod.

2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de nem szeretnék senkit idegesiteni, a főnökeim jó emberek.

Azért megnézem a filmet, azt is köszi :)

2020. márc. 20. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj.

Jó ember vagy oké?


Túl sokat foglalkozol azzal mit gondolnak mások.

Azon javíts amit te gondolsz hibának, és azért tegyél meg mindent. Hidd el, meg lesz az eredménye!

2020. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!