Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire életképte...

Miért vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés
Semmit sem csinálok,az egész napom elmegy a semmittevésbe,plusz igénytelen is vagyok,meg nincsen célom. Nem mintha eddig lett volna. De már kezdd idegesíteni,hogy hogy lehetek ennyire életképtelen. Kezdek rájönni,hogy nekem ez az élet nem való.
2019. ápr. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen soha ne jusson eszedbe hogy az élet nem neked való. Ha nem tudsz magaddal mit kezdeni, tűzz magadnak ki egy célt, amiért kell cselekedni és élni. Vagy ha nincs munkád, keress egy olyat, amiben örömödet leled!
2019. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Keress hobbit. Tényleg.

Olvasás? Sport? Főzés? Takarítás? Festés / rajzolás?

Társasjátékok (mondjuk ahhoz társaság is kell, vagy egy hely, ahova le lehet menni társasozni).

2019. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tűzz ki egy célt magadnak! Sportolj, és meglátod, ahogy lesznek sikereid, egyből visszajön az életkedved! Számomra a fogyás és a sport hozta vissza az életkedvem.

Elkezdtem biciklizni, egyszerűen imádom :-) Kikapcsol, segít kiüríteni a fejemet, és legalább nem otthon ülök a gép előtt, hanem kicsit mozgok :-)

2019. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Kezdek rájönni,hogy nekem ez az élet nem való."


Egy kamunak szant kerdesben is lehet am tenyleges felismeres! ;)

2019. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!