Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak olyan traumák, amiket...

Vannak olyan traumák, amiket képtelenség feldolgozni és csak az őrület vár rám?

Figyelt kérdés
Elég sok trauma ért a saját csaladomtol és annyira megvisel az egyedüllét és magany, hogy nagyon rossz lelki állapotban vagyok. Lehet csak az őrület vár rám és esélytelen rendbe jönnöm?
2020. márc. 20. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ismertem egy idős hölgyet, aki még fiatalon elveszítette a daliás katona férjét (aki ráadásul egész magas rangban volt), aztán nem sokkal később az egyetlen fia is meghalt külföldön.


Senkije sem maradt, és évtizedeken át minden évben egyedül kiautózott a fia sírjához.


Megőrült volna? Nem. Az egyik legvidámabb, legoptimistább idős ember volt, akit eddig megismertem. Sokat tanultam tőle az életről.

2020. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én borderline vagyok.. Egy kissebb tehertol is képes vagyok lelkileg osszeomlani, ezért úgy érzem, ha erre a mentális zavarra még akkora terhek jönnek amikben évek óta benne vagyok, akkor meg van pecsetelve a sorsom.
2020. márc. 20. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinten Borderline. En azota birom jobban, miota antidepresszanst szedek 15 eve. Plusz nyugtatot is.

Neha persze az sem eleg, de utana jon a hullamvasut emelkedoje.

Vannak, voltak a disztroj korszakok. Jelenleg egy stabil parkapcsolatban tiz ev aszexualitas utan hutlenkedesen jar az eszem, es mar tulzott nimfomaniam van, amit nem all modomban megelni.

A gyogyszer oratason kivul nem tudnal olyan chat lehetosegeket probalni, ahol akar flort, akar baratkozas, vitatkozas, barmi kapcsolatba kerules van masokkal?

Szerintem most a vilag annyira ugyanabban a cipoben jar, hogy sok ember akar virtualisan masokhoz atugrani.

2020. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!