Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretek nagyobb társaságo...

Nem szeretek nagyobb társaságokkal kimozdulni, bulizni, ez nagy baj?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Az a helyzet, hogy sosem szerettem bulizni járni, vagy beülni a városba és berúgni. Mostanság úgy tűnik, hogy ez a normális, hogy pénteken és szombaton mindneki szétcsapja magát. Én jobban szeretek otthon lenni. Régebben jártam házibulikba, meg be is ültem a többiekkel a városba nagy ritkán, de nem azért mert én menni akartam, hanem csak azért, hogy ne szóljanak bem hogy nem megyek, illetve hogy ne sértsem meg őket. Kezd elegme lenni abból, hogy másoknak megfeleljek, minek menjek bebaszni, ha nekem nincs kedvem velük lenni és azt csinálni amit mások akarnak. Most én vagyok a bunkó, hogy nem megyek, vagy ők intoleránsak?
2020. márc. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjuk pont előny :D
2020. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell lemenni a buliba, ha szet akarod csapni magad … ha vadaszni akarsz eleg ha a buli vegere erkezel.
2020. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Mi társasjátékozni meg kirándulni szoktunk, az én baráti körömben ezek a kedvelt tevékenységek, nem az alkoholizálás.


Ha amúgy nehézségeid vannak a kapcsolatteremtés terén, akkor olvass utána az Asperger-szindrómának. Ha esetleg érintett vagy, akkor aha-élmény lesz, és könnyebb úgy élned, ha tudsz róla, mi az ábra.

2020. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs nehézségem a kapcsolatteremtésben. Ha munkáról van szó, akkor megoldok mindent, találkozom emberekkel, mérnökként sok folyamatot kell koordinálnom. Viszont a szabadidőmben nem szeretem, ha olyasvalakihez kell alkalmazkodnom, aki nem fontos számomra. Akivel a munkahelyemen jól elbeszélgetek, azzal sem akarnám a péntek estét egy kocsmában tölteni. A legtöbb időmet a barátnőmmel töltöm, ő az egyetlen akivel szívesen töltöm a szabadidőmet. Mindenki mással csak kényszernek érzem.
2020. márc. 22. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit vekengsz ezen. Augusztusig senki nem fog bulizni 😃
2020. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem a késztetést, hogy mondjuk elmenjek egy buliba, vagy egy wellness szállodába a “barátokkal”. Eddig, ha mentem is ilyen helyekre csak azért tettem, hogy ne mondják, hogy antiszoc vagyok. Nem értem miért nincs szükségem társas kapcsolatokra...
2020. márc. 22. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már erről az elején leszoktam. Sőt, lenézem és megvetem azokat, aki leinni járnak el, úgyhogy nem vesztek semmit a társaságuk hiányával. Hülyék.
2020. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!