Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozzam rendbe, ha...

Hogyan hozzam rendbe, ha eltékozoltam az egész fiatalkoromat?

Figyelt kérdés

2012 óta tanulok. 2016 óta pedig főállásban dolgozom, mellette tanulok.

Más nincs az életemben, mint 6 óra alvás (9-től pihenném ki magam), rohanás, munka, rohanás,, tanulás, rohanás.

Először kiképeztem magam A-nak, nem jött be, jelenleg képzem magam B-nek, mivel jön a hatalmas válság, kis eséllyel fog bejönni.

Jelenleg proginfón vagyok estin (már nem érdekel, kiírom), és még évekig eltart elvileg. Persze az IQ-m 90-95 körül mozog.


Se párkapcsolat, se ismerkedés, sport olyan kevés, ami nem elegendő az egészséghez. Baráti programra alig van időm, amikor lenne, akkor energiám nincs, mert végre egy kis egyedüllétre, otthonlétre, hobbizásra vágyok.

Se utazás, se kirándulás, semmi sincs / nem volt az életemben.


Semmi, ami miatt érdemes lenne élni.


Anyagilag totál 0 vagyok és eddig semmi gyümölcse se volt a sok tanulásnak.


Jövő héttől ismét megdögleni se lesz időm, hiába vagyok otthon.

Szeptembertől pedig folytatódik ez a földi pokol.



Ha ez folytatódik, én öngyilkos leszek. Ha nen hagyhatom ott az egyetemet és nem tapasztalhatom meg, milyen érzés munka után és hétvégente pihenni, akkor öngyilkos leszek. Ez tény.


Mit tegyek?


Most is azért nem tudok aludni, mert rosszul vagyok attól, hogy kezdődik a távoktatás.


2020. márc. 23. 03:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nézd én is rettegek a válságtól, nekem már munkahelyem sincs. Próbálok csak az adott pillanatra figyelni, és a legrosszabb helyzetben is keresni azt ami erőt ad. Átérzem milyen túlterheltnek lenni, átlag havi 300 órát dolgoztam. Ha nem találod meg az örömöt, a kapaszkodókat sem a munkádban, sem a tanulásban az egyiket legalább el kell engedni. Ha fontos neked a végzettség keress olyan munkát amit részmunkaidőben végezhetsz.
2020. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó, csak nekem voltaképp az egész életemet jellemezte a túlterheltség.

Gimiben éjjelig tanultam és gimi óta, 8 éve tanulok, az utóbbi időben munka mellett.

Nekem az átlagnál többet kell tanulnom, plusz sok esetben még valami elfoglaltság volt az életemben, amik minden időt kitöltöttek.


Semmi nagyobb élmény nem ért.

2020. márc. 27. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!